فهرست اخبار فهرست اخبار

نشست شورای امر به معروف و نهی از منکرمدیریت مازندران

در راستای اجرای بهینه ، نشست هم اندیشی اعضای امر به معروف و نهی از منکرمدیریت مازندران برگزار شد .

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران با مهم بر شمردن بحث امر به معروف و نهی از منکر و تاکیدات دینی آن را امری واجب دانست و گفت : این موضوع تنها به مسایل مذهبی محدود نمی شود و گستره آن تمام ابعاد اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی جامعه را شامل می شود .

تقوی ادامه داد : نهادینه سازی فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر یکی از کارهای مهم مدیریت بوده و اقدامات اجرایی آن را تلاشی برای صیانت از کارکنان و مشتریان دانست که فرهنگ سازی در این خصوص می تواند بسیاری از موانع و مشکلات را برای اجرای این فریضه مرتفع سازد .

تقوی در ادامه از جمله اقدامات شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک مسکن مازندران را برگزاری جلسات آموزشی نماز ، مراسم ملی و مذهبی ، مسابقات نقاشی با موضوع حجاب ، عفاف و نماز جهت فرزندان همکاران ، دیدار با خانواده معزّز شهدا ، جانبازان و آزادگان در هفته دفاع مقدس ، سالروز پیروزی انقلاب و غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا برشمرد .

توجه به مشتری و رعایت حسن اخلاقی،رعایت شیونات اسلامی و اخلاقی در طیف مراجعه کنندگان از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بوده است.

شایان ذکر است در ادامه احکام اعضای جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر مدیریت مازندران توسط مدیر شعب استان به ایشان اهدای شد .

آخرین بروزرسانی 1397/9/11