فهرست اخبار فهرست اخبار

تجلیل از دو تن از همکاران بازنشسته مدیریت مازندران

طی مراسمی از دو تن از همکاران بازنشسته مدیریت مازندران با هدف پاسداشت زحمات و خدمات ارزشمند این گنجینه های ماندگار ازمحمد علی خردمندی رییس شعبه شهید رجایی بابلسر و علی اصغر ولی نیا سرخی بانکدار شعبه مرکزی بابلسر در محل شعبه مرکزی بابلسر تقدیر شد.

در این مراسم مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران ضمن ارایه گزارش اجمالی از عملکرد مدیریت به تجلیل از مقام شامخ همکاران بازنشسته پرداخت و خاطر نشان نمود: جایگاه کنونی بانک حاصل زحمات بی شایبه همکاران بازنشسته در سالهای گذشته است و حفظ حرمت و شخصیت والای آنان و پاسداشت مقام و منزلت این همکاران بازنشسته توسط همه تمامی کارکنان ضروری است .

تقوی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری در تجلیل از بازنشستگان پرداخت واظهار نمود: مقام معظم رهبری بازنشستگان را آیینه فردای کارمندان امروز خطاب می نمایند و خواستار ارج نهادن و تکریم شان و منزلت بازنشسگان می باشند.

مدیر شعب استان در بخشی دیگر از سخنان از جدیت ، سلامت نفس و وجدان کاری این همکاران  بازنشسته به عنوان رموز موفقیت ایشان در دوران اشتغال یاد کرد و ضمن تقدیر از تلاش های ارزنده ایشان، دوران بازنشستگی سرشار از سلامتی و موفقیت برایشان آرزو نمود .

شایان ذکر است در پایان مراسم از همکاران بازنشسته محمد علی خردمندی رییس سابق شعبه شهید رجایی بابلسر و علی اصغر ولی نیا سرخی بانکدار شعبه مرکزی بابلسر با اهدای لوح بازنشستگی و سکه بهار آزادی تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1398/1/28