پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

شعار امسال؛ تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

با تبریک سال نو خدمت همه همکاران و بازدید کنندگان از این وبلاگ امیدوارم که سال خوبی را پیش رو داشته باشید  جهت مشاهده پیام تبریک مدیر عامل بانک به مناسبت نوروز سال ۱۳۹۱ ادامه مطلب را کلیک نمایید. 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

با سلام و درود خدمت مقام معظم رهبری ، همه مسئولان نظام و مشتریان محترم بانک مسکن، صمیمانه ترین شاد باش ها ی نوروزی را تقدیم شما عزیزان و خانواده محترمتان می نمایم و سالی سر شار از موفقیت، آرامش و سلامتی را از درگاه خداوند متعال برا یتان آرزو مندم.


در سالی که گذشت ، بانک تخصصی و توسعه ای مسکن توانست با تلاش بی وقفه و ارزشمند کارکنان خود نقشی موثر در تامین سر پناه برای اقشار کم در آمد جامعه را در کارنامه خود به ثبت برساند و در بخش جذب منابع و اعطای تسهیلات و همچنین اجرای سیاست های دولت در پروژهای مسکن مهر گام دیگری بر دارد که نشانگر مجموعه ای پویا و ساعی است.

همچنین در صدد هستیم که با بهره گیری از عنایات خاص پروردگار متعال طی سالی که در پیش داریم به فعالیت های خود در زمینه های مختلف به خصوص  صنعت ساختمان و مسکن ارزان قیمت با شتاب ویژه ای ادامه دهیم.

بهار بهترین بهانه برای آغاز، وآغاز بهترین بهانه برای زیستن است ، آغاز بهار بر شما ملت غیور و همیشه در صحنه ایران مبارک باد.

قدرت ا... شریفی - مدیرعامل و رییس هیات مدیره
قبلی
ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر