تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن در مدیریت شعب استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان یزد، به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادرو روز زن، مراسم گرامیداشت با حضور رئیس اداره کل حسابداری، معاون مدیریت و رئیس دایره منابع انسانی در جمع بانوان همکار این مدیریت برگزار شد.

رئیس اداره کل حسابداری با حضور در جمع بانوان همکار مدیریت شعب استان یزد ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س)، آن حضرت را مایه فخر همه مسلمانان دانست و گفت: روز ولادت آن بانو روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و منطق اخلاقی اسلام است زیرا تمام ابعادی که برای زن و یک انسان کامل متصوّر است در فاطمه زهرا(س) جلوه کرده است.

سعید دهقان نیری افزود: لحظه به لحظه زندگی حضرت فاطمه(س) برای ما درس است، درسی که در راس آن ولایتمداری قرار دارد. وی تقارن سالروز ولادت این مظهر عشق و محبت با میلاد فرزند صالحش امام خمینی(ره) را موجب مسرت و شادباش دانست و در پایان سلامت و دوام توفیق تمامی بانوان بانک را به برکت نام مقدس حضرت فاطمه زهرا(س ) از پیشگاه خداوند سبحان آرزو نمود.

دهقان نیری داشتن سعه صدر، وفاداری و محبت در روابط خانوادگی را از جمله ویژگی ها و صفات بارز حضرت زهرا(س) دانست و اظهار امیدواری کرد که همه بانوان بانک بتوانند با تاسی از سیره دخت گرامی رسول خدا (ص)، در مسیر اعتلای خانواده خود و بانک موفق و سربلند باشند.

وی با اشاره به تلاش بی‌دریغ بانوان در عرصه کار و تلاش گفت: تجربه نشان داده هرکجا که اموری به بانوان محول گردیده، به بهترین شکل ممکن اداره گردیده است و چه بسا شاهد انتصاب بانوان در پست‌های ارشد در بانک مسکن بوده‌ایم بطوری که بانوان در سطح ادارات مرکزی و کل نیز حضور پررنگ و موفقی داشته‌اند. وی افزود: باعث افتخار است که بانوان در پست‌های کارشناسی در بانک مسکن حضور چشمگیری دارند و بانک از دقت، پیگیری و پشتکار بانوان به خوبی بهره برده است.

در پایان با اهدا شاخه گل و هدیه از طرف مدیریت شعب استان از زحمات و همکاری بانوان همکار بانک مسکن استان یزد تقدیر به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/11/19