تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از همکاران ایثارگر مدیریت یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، به مناسبت روز بزرگداشت شهدا از همکاران جانباز و آزاده مدیریت شعب استان یزد تجلیل شد.

مدیر شعب استان یزد، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه شعبان، جانبازان و آزادگان را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری نمود که مسئولین خادمان خوبی برای مردم شهید پرور باشند.

صیدنبی حیدریان در این دیدار معنوی گفت: آسایش و آرامش امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزشهای اسلامی جانفشانی کردند و ایثارگران و جانبازان، مردان بی‌ادعای این سرزمین هستند.

وی با اشاره به اینکه شجره انقلاب اسلامی از امام عزیز و با خون شهدا رنگین شده است گفت: ایثارگران مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می شود.

حیدریان در ادامه ایثارگران را اسطوره‌های صبر و استقامت هشت سال دفاع مقدس و سند زنده افتخار ملت غیور ایران زمین دانست و ابراز داشت انشالله که خداوند متعال رنج‌ها و مرارت‌های دوران مبارزه و اسارت را ذخیره آخرت ایشان و همسنگرانشان قرار دهد.

صیدنبی حیدریان در پایان افزود: اکثر همکاران رزمنده و ایثارگر این مدیریت به افتخار بازنشستگی نائل شده اند و در طول خدمت خود، خدمات پربرکتی را به بانک و هموطنان خود ارائه داده اند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/27