تازه های اخبار تازه های اخبار

کمک به نیازمندان در آستانه ماه میهمانی خدا

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، با مشارکت کارکنان این مدیریت و در آستانه شروع ماه مبارک رمضان تعدادی بسته مواد غذایی تهیه و در بین زنان سرپرست خانوار نیازمند توزیع گردید.

معاون مدیرشعب بانک مسکن استان یزد در خصوص این اقدام گفت: بانک مسکن علاوه بر ایفای نقش اصلی خود که تامین و فراهم نمودن شرایطی جهت ساخت و یا خرید مسکن برای مردم عزیز کشورمان است، در حوزه مسوولیت اجتماعی نیز اقداماتی را انجام داده است.

مسعود عربیان در ادامه اظهار داشت: بانک مسکن با مشارکت در طرح ها و حمایت از اقشار آسیب پذیر مانند اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، و تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان نهادهای حمایتی نقش خود را به عنوان بانک حامی اقشار متوسط جامعه به خوبی ایفا نموده است.

وی افزود: با شروع سال جدید و در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان با مشارکت کارکنان این مدیریت و با تاسی از مولای متقیان حضرت امام علی (ع)، تعدادی بسته حاوی مواد غذایی تهیه و در بین زنان سرپرست خانوار تحت پوشش یک موسسه خیریه توزیع گردید. عربیان در پایان یادآور شد، در اقدامی دیگر نیز در راستای مسئولیت اجتماعی بانک و به یاد 35 شهید خدمت بانک مسکن، 35 کودک بی سرپرست با حمایت و همراهی بانک مسکن صاحب حساب آتیه طلایی گردیدند تا با واریز بخشی از کمک های مردمی به این کودکان، آینده ساز فردای آنها باشد.

آخرین بروزرسانی 1400/1/15