تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب استان زنجان با رئیس اداره کل دادگستری زنجان

با ارائه تسهیلات روان بستر مقاوم سازی و بهسازی بافت های فرسوده فراهم شود.

مدیر شعب استان زنجان و همراهان در راستای گسترش تعاملات بانک و دادگستری با ریاست این اداره کل دیدار نمود. 

به گزارش روابط عمومی زنجان، در این دیدار سلمان داشاد مدیر شعب استان زنجان ضمن تبریک به رئیس جدید دادگستری، از برگزاری این جلسه ابراز خرسندی نموده و بر همکاری فی مابین تاکید نمود. 

ایشان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات بانک گفت : استان زنجان در بحث اعطای تسهیلات بانکی برای ساخت مسکن مهر در کشور جزء استانهای برتر و موفق بوده و لذا در جهت رونق بازار مسکن و ساختمان و ارائه تسهیلات در خدمت مردم عزیز استان هستیم.

داشاد با اشاره به ارائه خدمات مالی و بانکی به اعضای دادگستری استان افزود : در این مدت بانک مسکن با اداره کل دادگستری زنجان تعاملات و همکاریهای بسیار ارزنده ای داشته است و این دلیل بر ارتباط بسیار خوب هر دو سازمان می باشد، که امیدواریم بتوانیم در جهت توسعه و گسترش این همکاریها و با ارائه خدمات بانکی ارزنده تر، شاهد حضور بیش از پیش پرسنل دادگستری در شعب بانک مسکن باشیم.

وی ضمن تشریح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم با نرخ تک رقمی، حساب ممتاز را یک نوع حساب مکمل برای تسهیلات بانک مسکن عنوان کرده و به تنوع تسهیلات در بخش مسکن اشاره نمود.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی ضمن تقدیر از این دیدار و اقدامات انجام شده در حوزه مسکن خصوصا مسکن مهر در استان گفت : رفع نیازمندیهای انسانها که اشرف مخلوقات هستند از جمله نیاز مردم به مسکن به عنوان سر پناه توسط بانک مسکن بسیار ارزشمند و اجر و پاداش فراوانی دارد.

وی افزود : با رونق گرفتن بازار مسکن اقتصاد کشور نیز بهبود خواهد یافت، چرا که با این اقدام و فعال نمودن اصناف مرتبط در مسکن زمینه اشتغالزایی و تولید فراهم خواهد شد که توجه به این امر ضروری است.

رئیس شورای قضایی استان اظهار کرد : بانک مسکن به عنوان تنظیم کننده امورات مسکن مردم بایستی در جهت  توزیع عادلانه ثروت برای همه اقشار و خانه دار شدن خانواده ها خصوصا قشر ضعیف جامعه تلاش نماید.

رئیس کل دادگستری استان تأکید کرد : با ارائه تسهیلات روان بستر مقاوم سازی و بهسازی بافت های فرسوده فراهم شود.

این مقام عالی قضایی توجه به بافت های فرسوده و ارائه تسهیلات از قبیل مقاوم سازی و بهسازی این اماکن را امری ضروری برشمرد و تصریح کرد : با تشویق و ترغیب مالکان بافت های فرسوده برای مقاوم سازی و با ارائه تسهیلات کم بهره حافظ جان انسانها باشید که امیدواریم در این بخش نیز اقدامات خوبی انجام شود.

آخرین بروزرسانی 1397/11/25