تازه های اخبار تازه های اخبار

همایش کارکنان موثر در وصول مطالبات و منابع شعب

برگزاری همایش تجلیل از کارکنان موثر در بخش بازاریابی و وصول مطالبات شش ماهه اول سال 98

 ارباب رجوع تشنه محبت و اخلاق مداری است.

به گزارش روابط عمومی زنجان سلمان داشاد مدیر شعب استان این مطلب را در جمع حاضرین در همایش تجلیل از کارکنان موثر در بخش وصول مطالبات و بازاریابی شش ماهه اول سال جاری گفت.

مدیر شعب استان با تشکر و قدردانی از کارکنان ساعی و تلاشگر صف و ستاد، کسب رتبه مطلوب در بخش وصول مطالبات در ارزیابی عملکرد نیمه اول سال جاری بین مدیریتهای سطح کشور را نتیجه ی تلاش جمعی کلیه همکاران صف و ستاد در استان دانست.

سلمان داشاد تصریح کرد : پیگیری های مستمر منابع، مصارف و مطالبات، دریافت و تجزیه و تحلیل بهنگام کلیه آمارها و ارایه تصویری واضح و شفاف از وضعیت شعبه، شناسایی نقات قوت و ضعف و ارایه مشاوره و راهبردهای لازم به شعب تحت پوشش استان را از مهم ترین عوامل موفقیت این مدیریت در جهت تحقق اهداف عالی بانک برشمرد.

همچنین ایشان کسب رتبه چهارم در بخش آموزش برای چندمین بار متوالی را اهتمام در بخشنامه خوانی مدون در شعب با حضور یکی از مسیولین دوایر برای رفع ابهامات موردی در بخشنامه ها و انتقال آن به مدیریت و در صورت لزوم به مرکز جهت ارایه رهنمودهای لازم و دریافت پاسخ مناسب از ادارات مرکزی برشمرد.

مدیر شعب استان افزود : مطالعه بخشنامه ها و دستورالعمل های بانک جهت پاسخگویی در تمامی موقعیت های سازمانی به مشتریان و ارباب رجوع، از مهم ترین وظایف ما برای ارایه خدمات مطلوب می باشد که باید در این راستا از حداکثر توان برای بهره برداری لازم به عمل آید.

وی تاکید کرد : ارباب رجوع تشنه محبت و اخلاق مداری است که باید با انعطاف پذیری، ابراز همدری و در کل انتقال انرژی مثبت نسبت به وفادارسازی ایشان در تمامی بخش ها بالاخص منابع و وصول مطالبات نیز اقدامات شایسته ای به عمل آید.

سلمان داشاد در پایان همایش با قدردانی از تلاش و زحمات همه همکاران و شعب موفق، از تمامی کارکنان استان ادامه این روند را با شدت و قوت بیشتری درخواست نمود و از کارکنان منتخب موفق در بخش منابع و وصول مطالبات با اعطای لوح تجلیل به عمل آورد. 

آخرین بروزرسانی 1398/9/17