تازه های اخبار تازه های اخبار

همایش فصلی روسای شعب و دوایر مدیریت زنجان

برگزاری همایش فصلی به منظور تبیین و انتقال مطالب مطروحه در همایش اخیر مدیران ارشد بانک

 

 لازمه موفقیت تمامی اشخاص و سازمانها برای دست یابی به ماموریت ها و اهداف تعیین شده تفکر و اندیشه می باشد.

به گزارش روابط عمومی استان زنجان سلمان داشاد مدیر شعب استان این مطلب را در همایش فصلی روسای شعب و دوایر مدیریت که به منظور تبیین و انتقال مطالب مطروحه در همایش اخیر مدیران ارشد برگزار شد عنوان کرد.

مدیر استان مطالب مطروحه در همایش اخیر مدیران ارشد بانک را تبیین و تاکید کرد : اسناد و مدارک موجود در شعب از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و باید طبق دستورالعمل های ذیربط اقدامات لازم معمول گردد.

ایشان در ادامه ده شاخص و نکته برتر " حل مسیله، پیچیدگی، تفکر نقادانه، خلاقیت، مدیریت انسانها و هماهنگی و سازگاری اجتماعی، مهارت هوش احساسی، شیوه برخورد فرد با مسایل، مهارت قضاوت و تصمیم گیری، مهارت مذاکره و انعطاف پذیری ادارکی" برگرفته از مجمع جهانی داووس را تشریح و گفت : حاصل نتایج این ده شاخص اندیشه است و لازمه موفقیت تمامی اشخاص و سازمانها برای دست یابی به ماموریت ها و اهداف تعیین شده، تفکر و اندیشه می باشد و سازمانهایی که اهدافشان بر اساس اندیشه و یا تفکرشان نقادانه نباشند به سمت انحلال خواهند رفت.

سلمان داشاد با تاکید بیشتر برای بهره برداری حداکثری از طرحهای میثاق و ماده 2 تبصره 35 گفت : رعایت بهداشت اعتباری، اعتبارسنجی و راهنمایی مشتریان در زمان اعطای تسهیلات مشارکت مدنی حایز اهمیت بوده و باید با مدنظر قراردادن نکات اساسی مندرج در سیاستهای اعتباری، اقدامات مربوطه با حساسیت خاصی انجام پذیرد.

ایشان طرح اقدام ملی را برای کارکنان خدوم بانک مسکن یک فرصت استثایی عنوان داشته و توصیه کرد : با توجه به جنبه معنوی این طرح که در اصل خدمت رسانی به آحاد مردم جامعه است، باید از حداکثر توان برای استفاده از این طرح اقدامات شایسته به عمل آید.

سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیریت شعب استان با اشاره به سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان حضرت امام (ره) تصریح کرد : تدوین اصول فرهنگی، آموزشی، پرورشی و علمی از اصول و پایه های این شوراست.

 ایشان با استفاده از سخنان گهربار حضرت علی (ع) که فرموده اند "جهان با علم آباد شده و علم هم به آبادگر نیاز داشته و خود علم هم با ایمان آباد میشود" همکاران را به رعایت حال مردم و مشتریان فرا خواند و گفت : بنا به فرمایش امام حسین(ع) " مردم پس انداز مسؤولان و مدیران جامعه هستند" و ما باید کاری بکنیم که وقتی به پس انداز نیاز داشته باشیم از آن استفاده نماییم و راه حل آن اتخاذ خطمشی خدمتگزاری است.

سیدهاشمی افزود : بدهی و دِین یکی از مسایلی است که دین اسلام به دقت به آن پرداخته و این دقت حاکی از آن است که مدیون بودن و داین شدن احکام خاصی دارد و نباید حق هیچ یک در این بین ضایع شود و از موضوعات مهم و حساسیت دین مبین اسلام را می توان در مورد پرداخت بدهی دانست.

آخرین بروزرسانی 1398/9/24