تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با مدیر جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک زنجان

دیدار با مدیر جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک زنجان به منظور گسترش تعاملات

 اعلام رضایت مدیر اداره کل ثبت اسناد و املاک زنجان از بانک مسکن

 

به گزارش روابط عمومی زنجان، مدیر شعب استان به اتفاق روسای دوایر وصول مطالبات و ارتباطات و بازاریابی مدیریت با مدیر اداره کل اسناد و املاک زنجان دیدار نمود. 

 

این دیدار که به منظور گسترش تعاملات بانک و اداره ثبت انجام پذیرفت، سلمان داشاد مدیر شعب استان انتصاب ایشان را تبریک گفت و از همکاری مجموعه این اداره کل تقدیر کرد.

 

ایشان افزود : تابحال ثبت اسناد زنجان با بانک مسکن تعاملات و همکاریهای بسیار ارزنده ای در بخش وصول مطالبات داشته است و این دلیل بر ارتباط بسیار خوب هر دو سازمان می باشد، که امیدواریم بتوانیم در جهت توسعه و گسترش این همکاریها، شاهد تعامل بیش از پیش با همدیگر باشیم.

 

وی تصریح کرد : مهمترین عامل پیشیرد سازمانها در دنیای کنونی تعاملات و ارتباطات می باشد و بر این اساس سازمانهایی موفق هستند که از تعامل و ارتباط سازنده برخوردار باشند.

 

مدیر شعب در ادامه محصولات بانک از جمله حساب صندوق پس انداز مسکن یکم با نرخ تک رقمی، سپرده ممتاز (حساب مکمل برای تسهیلات) و سایر خدمات بانک مسکن را تشریح کرد.

 

نادر ناصری آذری مدیر اداره کل ثبت اسناد و املاک زنجان با ابراز خرسندی از این دیدار و تقدیر از مدیر شعب و مجموعه کارکنان بانک گفت : از تعامل و همکاری مدیریت شعب استان زنجان ابراز رضایت کرد.

 

ایشان با اشاره به وضعیت کاری چند دهه اخیر اظهار داشت : پروسه کاری زمان قبل از خدمات الکترونیکی و حال حاضر قابل مقایسه نبوده و نظر به ارتقای سیستم ها شایسته است از حداکثر ظرفیت در جهت افزایش بهره وری استفاده گردد.

 

وی با تشریح قانون اصلاحی ماده 34 افزود : به منظور بهره مندی از این قانون باید پرونده های اجرایی حداکثر تا قبل از مهلت قانونی ضمن واریزی هزینه های مربوطه تعیین تکلیف شوند.

 

در پایان این دیدار مقرر شد به منظور آشنایی بیشتر از قوانین و مقررات مراحل اجرایی برای پیشگیری از مشکلات و موانع آتی، از کارشناسان این اداره کل برای برگزاری دوره ی آموزشی استفاد گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/10/30