تازه های اخبار تازه های اخبار

تکریم ارباب رجوع آموزه اي از دين اسلام

نشست مدیر شعب استان زنجان با کارکنان انتظامات

نشست مدیر شعب استان زنجان با نگهبانان به منظور ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان انتظامات در جهت تکریم ارباب رجوع

 

مدیر شعب استان از تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامات در برقراری نظم و امنیت و حفظ و صیانت از اموال بانك به عنوان همكاران خط مقدم بانك بالاخص در شرایط شیوع ویروس کرونا و همچنین رعايت تكريم ارباب رجوع  صمیمانه تقدير و تشكر کرد.

به گزارش روابط عمومی استان زنجان، در نشستی که به منظور ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان انتظامات در جهت تکریم ارباب رجوع ضمن رعايت پروتكل هاي بهداشتي برگزار شد، سلمان داشاد، مدیر شعب استان تكريم ارباب رجوع را از آموزه هاي دين اسلام بر شمرد و بر رعايت اين موضوع تاكيد کرد.

مدیر شعب استان نظم و آرامش موجود در بانك را مرهون تلاش همكاران حراست و انتظامات دانسته و اضافه کرد : اولین ویژگی و خصلتی که شغل نگهبانی دارد داشتن شور و انگیزه خدمت به مشتریان است و اقتضای مشاغلی که با مردم بیشتر ارتباط دارند دلسوزی و شور و شوق در انجام کار می باشد.

سلمان داشاد تصریح کرد : نگهبان یا مامور حفاظت تنها نباید در انجام کار فقط به رعایت دستورالعملها یا بخشنامه ها بیاندیشد بلکه باید در کنار مقررات و بخشنامه ها یا دستورالعملها پا را فراتر گذاشته و قدم در وادی عشق و شور بخدمت و به یاری مردم بشتابد چراکه عمل به دستورالعملها را نمیتوان هنر دانست زیرا که در تمام دنیا معمول است که امور بر اساس این ضوابط انجام میگیرد. هنر آن است که عشق پا به عرصه کارها گذاشته و به کلیه فعالیت های انسان شور و نشاط بخشد.

صداقت شاکری رئیس دفتر حراست مدیریت با ابراز خرسندی از حضور مدير شعب استان، تشکیل این جلسه را برای همكاران انتظامات مغتنم برشمرد تا از نزدیک مسائل مربوط به نگهباني و بانك را مطرح کنند.

شاکری در ادامه بحث تکریم ارباب رجوع خاطرنشان کرد : در قرآن کریم مکرر به مسئله ی توجه به شخصیت و حفظ کرامت انسانی آحاد جامعه توصیه شده است.

رئیس حراست با اشاره به اینکه از ویژگی های نگهبان و مامورین حفاظت قاطعیت در اجرای قوانین و مقررات است افزود : اعتقاد به کرامت انسانها و پرهیز از تحقیر و هتک حرمت آنان (طرح تکریم) ریشه در باورهای دینی و اعتقادی ما دارد و پدیده ای جدید و ساخته اذهان انسانهای امروزی نیست.

در پایان این نشست سردوشي ترفيع درجه ايوب رحماني توسط مديرشعب استان و مسئول حراست به نامبرده اعطاء گرديد.

آخرین بروزرسانی 1399/5/21